Kantor Wielopole

Kantor Wymiany Walut „MERKURY” istnieje na krakowskim rynku walutowym od 1996 roku – zgodnie z przepisami prawa nasza działalność oparta jest na koncesji wydanej przez Narodowy Bank Polski.

Firma nasza zlokalizowana jest w doskonałym punkcie w Krakowie. Kantor znajduje się na ul. Wielopole 10 lub 16.

Dzięki długoletniej obecności na rynku walutowym, nasza firma jest bardzo dobrze postrzegana nie tylko w Krakowie ale w całej Polsce. W ciągu kilku lat działalności udało się nam pozyskać liczne grono stałych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Klienci wybierają nasze usługi ze względu na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

Kantor Wielopole 10 lub 16 – Merkury – to także profesjonalny personel, osoby komunikatywne, porozumiewające się w językach obcych. Nasi pracownicy mają ukończone wszystkie wymagane kursy i szkolenia, (dot. m.in. przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz wykrywaniu fałszywych banknotów).

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować:

  • sprzedaż i kupno walut w/g najkorzystniejszych przeliczników
  • bezpieczne pomieszczenie, dzięki któremu większe wymiany prowadzone są w sposób komfortowy i dyskretny
  • dyskretną i fachową obsługę
  • obsługę w banku na życzenie klienta
  • miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie
  • wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut na okaziciela, imienne i na firmę
  • Prowadzimy również skup monet i metali szlachetnych w każdej formie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę szacunkową.

Specjalizujemy się w obrotach walut, skupie monet. Nasz kantor na ulicy Wielopole 10 lub 16 cechuje wiarygodność oraz kompetencja, gdyż zatrudniamy najlepiej wyszkolonych pracowników. Skupujemy sztabki złota i innych metali szlachetnych na terenie całego kraju, a naszą współpracę z klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

NIE POBIERAMY PROWIZJI!